کانول گردشگری گردشگری اجرای طرح آموزش و پرورش

کانول: گردشگری گردشگری اجرای طرح آموزش و پرورش میراث فرهنگی خبر اقتصادی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی نمایش مدارک علیه کشور عزیزمان ایران ساختگی است/ نقش آمریکا مخرب و وسوسه برانگیز است ، خوشرو

نماینده دائم جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در شرکت ملل متحد، اتهامات سفیر آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران را قویا رد کرد و گفت: این اقدام نشانه بارز نقش مخرب،

نمایش مدارک علیه کشور عزیزمان ایران ساختگی است/ نقش آمریکا مخرب و وسوسه برانگیز است ، خوشرو

خوشرو: نمایش مدارک علیه کشور عزیزمان ایران ساختگی است/ نقش آمریکا مخرب و وسوسه برانگیز است

عبارات مهم : ایران

نماینده دائم جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در شرکت ملل متحد، اتهامات سفیر آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران را قویا رد کرد و گفت: این اقدام نشانه بارز نقش مخرب، وسوسه برانگیز و غیر مسئولانه آمریکا است.

به گزارش ایرنا، در پی نشست مطبوعاتی روز پنج شنبه نیکی هیلی سفیر آمریکا در شرکت ملل که در واشنگتن انجام شد،

نمایش مدارک علیه کشور عزیزمان ایران ساختگی است/ نقش آمریکا مخرب و وسوسه برانگیز است ، خوشرو

غلامعلی خوشرو با صدور بیانیه ای اظهار کرد: به دنبال طرح اتهامات بی پایه دولت آمریکا بر ضد جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران طی 10 ماه گذشته، امروز بار دیگر سفیر آمریکا در شرکت ملل کشور عزیزمان ایران را به ارسال موشک به یمن متهم کرد؛ اتهام بی اساسی که ما قویاً آن را رد کرده و در عین حال، آن را نشانه بارزی از نقش مخرب، وسوسه برانگیز و غیرمسئولانه آمریکا می دانیم. شواهد و مدارک ادعائی که امروز به نمایش گذاشته شد، مثل مدارک جعلی و ساختگی است که آمریکا در گذشته در مناسبت های دیگر نیز ارائه کرده است.

وی افزود: دولت آمریکا جهت تعقیب اهداف مخرب خود در منطقه، در صدد فریب مستمر افکار عمومی جهاناست به نحوی که مدیر جمهور آمریکا بلافاصله چند ساعت بعد از اصابت موشک به ریاض، حتی قبل از طرح چنین اتهامی به وسیله عربستان، کشور عزیزمان ایران را در این رابطه متهم کرد. همچنین در ماه گذشته سفیر آمریکا در شرکت ملل خواستار اقدام بین المللی علیه کشور عزیزمان ایران در خصوص حمله موشکی مذکور گردید.

نماینده دائم جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در شرکت ملل متحد، اتهامات سفیر آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران را قویا رد کرد و گفت: این اقدام نشانه بارز نقش مخرب،

نماینده کشور عزیزمان ایران ادامه داد: در حالی که کشور عزیزمان ایران موشکی به یمن ارسال نکرده، این جار و جنجال ها فقط جهت سرپوش گذاشتن بر کارها ماجراجویانه آمریکا در منطقه، مشمول بر حمایت افسار گسیخته و ظالمانه از رژیم صهیونیستی هست. تصادفی نیست که این اتهامات سفیر آمریکا در شرکت ملل، درست دو روز بعد از ادعای نامبرده در مصاحبه با سی ان ان صورت می گیرد که وی طی آن مدعی شد جنگ یکسان ما و متحدان منطقه ای مانعلیه کشور عزیزمان ایران بسیار مهم تر از مصائب فلسطینیان و شناسایی قدس به عنوان پایتخت اسرائیل است.

خوشرو یادآور شد: این اتهامات همچنین با نشانه سرپوش نهادن بر جنایات جنگی عربستان سعودی در یمن با همکاری و حمایت همه جانبه آمریکا مطرح می شود. بعلاوه، این کارها در پی انحراف توجه جامعه جهانی و منطقه از تجاوز نافرجام علیه مردم مظلوم یمن است که تاکنون به کشتار بیش از ده هزار نفر غیرنظامی، آوارگی بیش از سه میلیون نفر، نابودی زیرساخت های یمن و سیستم بهداشتی آن منجر شده است و همانگونه که شرکت ملل هشدار داده، این کشور را در آستانه بزرگترین قحطی و گرسنگی دنیا طی دهه های اخیر قرار داد ه است.

وی تصریح کرد: کشور عزیزمان ایران ضمن تأکید بر حق مردم یمن در دفاع مشروع از خود علیه تجاوز، مجدداً اعلام می نماید بحران یمن به هیچ وجه راه حل نظامی ندارد. جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران ضمن یادآوری ارائه طرح صلح اش به دبیرکل شرکت ملل در سال 2015 جهت حل مسالمت آمیز بحران یمن، مجدداً آمادگی خود را جهت هرگونه کمک جهت تحقق این نشانه اعلام می دارد.

نمایش مدارک علیه کشور عزیزمان ایران ساختگی است/ نقش آمریکا مخرب و وسوسه برانگیز است ، خوشرو

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz