کانول گردشگری گردشگری اجرای طرح آموزش و پرورش

کانول: گردشگری گردشگری اجرای طرح آموزش و پرورش میراث فرهنگی خبر اقتصادی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری خاله قورباغه به زودنیوز رفت

«صادرات نفت مون که تحریمه. لااقل قورباغه هامونو صادر کنیم.» اینها را به عنوان کپشن جهت ویدئو اینستاگرامی خاله قورباغه نوشته اند. حالا پای خاله قورباغه هم به زو

خاله قورباغه به زودنیوز رفت

خاله قورباغه به زودنیوز رفت

عبارات مهم : ایران

«صادرات نفت مون که تحریمه. لااقل قورباغه هامونو صادر کنیم.» اینها را به عنوان کپشن جهت ویدئو اینستاگرامی خاله قورباغه نوشته اند. حالا پای خاله قورباغه هم به زودنیوز و مجموعه طنزهای این گروه باز شده است هست؛ گروهی که چند هنگامی که است فعالیت های خود را در اینترنت شروع کرده اند. زودنیوز در این ویدیوی تازه، یک میهمان خاص هم داشت؛ غزل شاکری، بازیگر گلنار و دختر فرشته طائرپور تهیه کننده خاله قورباغه. «ایران به تلافی واردات شگفت انگیز کود انسانی از ترکیه به علت نیاز مهم بانوان جوان به پروتز، حجم صادرات قورباغه های ایرانی را زیاد کردن داد و مطابق معمول مشت محکمش را کوبید.»

اینها دیالوگ های غزل شاکری است که نقش مجری زن را در این ویدئو طنز دارد. ظاهرا نامه نگاری های تهیه کننده این طنز موزیکال با مدیر شرکت صداوسیما در هفته های گذشته جواب نداد و حالا جهت تبلیغ فیلم به اینستاگرام و خبر رسان تلگرام پناه برده است آن هم درشرایطی که فروش فیلم های سینمایی روزهای خوبی ندارد.

فرشته طائرپور، نویسنده و تهیه کننده خاله قورباغه، چند روز قبل در نامه ای به علی عسکری اعتراض خود را به اين وضعيت اعلام کرد و از او خواست كه در سال حمایت از تولیدکنندگان ایرانی، تمام آثار سينمایی به خاص فيلم های کودک را مشمول نگاه حمايتی آن رسانه ملی قرار دهد؛ چراکه با شروع اکران این فیلم از روزهای نخست تیرماه، تیزر این فیلم حتی یک ثانیه هم در تلویزیون کشور عزیزمان ایران پخش نشده هست. با گذشت یک هفته از انتشار نامه باز هم تیزر فیلم در رسانه ملی پخش نشد، آن قدر پخش نشد تا زودنیوز که به تازگی جای خود را در شبکه مجازی باز کرده هست، تیزر طنز و یک دقیقه ای از این فیلم منتشر کرد. تا همین حالا این ویدیو در صفحه زودنیوز بیش از ١٥٠٠بار دیده شده است است ولی همین ویدیوی چندثانیه ای از دو روز گذشته در صفحات اجتماعی بارها به اشتراک گذاشته شده است است.

کاربران ولی در صفحه مجتبی شفیعی، سرپرست نویسندگان و بازیگر این طنزها نزدیک به ٢٠ هزار بار ویدیو را دیده اند آن هم در عرض همین دو روز. آنها پای این ویدیو نظراتی هم داده اند و مجتبی شفیعی هم در پاسخ به آنها نوشته است که همکاری غزل شاکری با این گروه مستمر نیست و فقط در همین یک ویدئو با آنها همکاری داشته است.

بعضی ها هم البته به عوض کردن رویه سریع نیوز تصویر العمل نشان داده اند. به عنوان نمونه زهرا یکی از مخاطبان این شبکه مجازی نوشته است: «قبلا قشنگ تربودن آیا اونجوری درست نمی کنید ویدئو ها رو. اینجوری بچگانه شده. مدل قدیمیاتون همون رسمی بودنش خنده دارش می کرد، لطفا مثل قبل ویدئو بسازید.» این نخستین بار نیست که یک فیلم سینمایی زیر سایه نبود توجه صداوسیما به پخش تیزرهای تبلیغاتی ارزش از سوی کانال ها و صفحات پربازدید تبلیغ می شود؛ به عنوان نمونه همین هفته قبل، وحید خزایی، سلبریتی معروف شبکه های اینستاگرامی که سال های قبل از کشور عزیزمان ایران خارج شده است هست، بخش هایی از فیلم دشمن زن را در صفحه خود به اشتراک گذاشته بود؛ اقدامی که باعث شد خیلی ها به ارتباط میان دست اندرکاران این فیلم با وی شک کنند.

روزنامه شهروند

خاله قورباغه به زودنیوز رفت

واژه های کلیدی: ایران | ویدئو | ایرانی | ایرانی | قورباغه | قورباغه | غزل شاکری | تهیه کننده

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz