کانول گردشگری گردشگری اجرای طرح آموزش و پرورش

کانول: گردشگری گردشگری اجرای طرح آموزش و پرورش میراث فرهنگی خبر اقتصادی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بخش اعظم نظرات نادرست است/ بعضی دلواپس الهلال‌ هستند تا پرسپولیس ، طاهری

مدیر عامل کلوب پرسپولیس گفت: بعضی در آستانه حساس‌ترین بازی پرسپولیس و نماینده کشور عزیزمان ایران حداقل در دو فصل اخیر مطالبی در رسانه‌ها به خاص تلویزیون مطرح می

بخش اعظم نظرات نادرست است/ بعضی دلواپس الهلال‌ هستند تا پرسپولیس ، طاهری

طاهری: بخش اعظم نظرات نادرست است/ بعضی دلواپس الهلال هستند تا پرسپولیس

عبارات مهم : هواداران

مدیر عامل کلوب پرسپولیس گفت: بعضی در آستانه حساس ترین بازی پرسپولیس و نماینده کشور عزیزمان ایران حداقل در دو فصل اخیر مطالبی در رسانه ها به خاص تلویزیون مطرح می کنند که بخش اعظم آن دور از حقیقت هست. عملکرد آنها به شکلی است که گاهی احساس می شود زیاد دلواپس الهلال هستند تا پرسپولیس.

به گزارش ایسنا، علی اکبر طاهری راجع به ماجرای محرومیت مهدی طارمی و اخبار پیرامونش گفت: متاسفانه شرایط پیش آمده جهت پرسپولیس دستاویزی قرار گرفته تا بعضی افراد با سوءاستفاده از فضای روانی پیش آمده و عدم اطلاعات کافی نزد افکار عمومی، هر چه دوست دارند به شکلی غیر مسئولانه در جهت اهداف خود، مطرح کنند.

بخش اعظم نظرات نادرست است/ بعضی دلواپس الهلال‌ هستند تا پرسپولیس ، طاهری

در این اوضاع شاهدیم که درست در شب قبل مهمترین بازی پرسپولیس و نماینده فوتبال کشور عزیزمان ایران در دو، سه فصل اخیر، چنین افرادی به اظهارنظرهای نادرست و ارائه اطلاعات غلط می پردازند که حاصل آن نمی تواند غیر از بحران هواداران و پرسپولیس، به سود حریف سعودی باشد. در این میان عملکرد برخی، کاملا این شائبه وتلقی را ایجاد می کند که آنها دلواپس الهلال هستند، نه پرسپولیس.

وی ادامه داد: بعضی افراد، در این شرایط حساس می آیند و با استفاده از برنامه های تلویزیونی یکسری حرف هایی می زنند و اظهارنظرهایی را مطرح می کنند که بخش اعظم آن نادرست هست. آنها همچنین ادعاهایی را مطرح می کنند بدون آن که اطلاعی از کارها کلوب داشته باشند. کلوب پرسپولیس قطعا در موقع لزوم پاسخ های مناسبی جهت این موارد خواهد داشت ولی اکنون هواداران بدانند که در جهت پیگیری ها و اقداماتی که در حال انجام است و به منظور جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده از مطالب و اطلاعاتی که ممکن است در صحبت ها مطرح شود به این مقدار بسنده می کنیم.

مدیر عامل کلوب پرسپولیس گفت: بعضی در آستانه حساس‌ترین بازی پرسپولیس و نماینده کشور عزیزمان ایران حداقل در دو فصل اخیر مطالبی در رسانه‌ها به خاص تلویزیون مطرح می

طاهری خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی با در نظرگرفتن این که هواداران دلواپس هستند، نمی خواهیم فکر آنها را زیاد مشوش کنیم. تا امروز با لطف و حمایت هواداران کار را پیش بردیم. از این جا به بعد هم به یاری خدا کار را با حمایت همین هواداران، درایت کادر فنی و همت بازیکنان ادامه خواهیم داد وان شاء الله پیروز از مصاف با الهلال خارج خواهیم شد.

مدیر عامل کلوب پرسپولیس در آخر تصریح کرد: در چند روز اخیر مطالب نادرست زیادی علیه پرسپولیس مطرح شده است است ولی در حال حاضر در کنار پیگیری تمام اقدام های لازم، از هواداران می خواهیم در این شب های عزیز و بزرگ که از مناسب ترین وقت ها جهت استغفار و دعا هست، جهت موفقیت تیم محبوب خود و کشورشان در بازی های پیش رو دعا کنند.

واژه های کلیدی: هواداران | پرسپولیس | هواداران | پرسپولیس | علی اکبر طاهری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz